www.cvonline.hu

HR GYAKORNOK

  • A hirdetés 1083 napja lejárt

A MagiCom Kft. gazdasági stratégiájában a hosszú távú gondolkodást helyezi előtérbe, és a piacszerzés mellett kiemelt szerepet szentel a kiváló minőségű humán munkaerő megtartásának.

Ezt bizonyítja a cég "Investor in People" minősítése is, melyet a hazai informatikai szektorban elsőként sikerült megszereznie. Ezt az Európában rendkívül népszerű elismerést olyan szervezetek nyerhetnek el, amelyek emberi erőforrásaikat megtérülő befektetésnek tekintik - azaz kiemelt figyelmet szentelnek alkalmazottaik továbbképzésének.

Központi irodánk csapatának erősítésére keresünk egyetemi/főiskolai hallgató kollégát/kolléganőt HR GYAKORNOK munkakörbe.

Feladatok:

  • Toborzási tevékenység támogatása:
    • Beérkező önéletrajzok válogatása, kezelése, feldolgozása
    • Potenciális jelöltek felkutatása, kapcsolattartás
    • Adatgyűjtés HR riportok készítéséhez
  • Munkakörtervezési és - értékelési feladatokban történő részvétel
  • Teljesítményértékelési projektek asszisztenciája, a rendszer fejlesztésében történő részvétel
  • Ösztönzésmenedzsment rendszer működtetésében és fejlesztésében felmerülő adminisztratív feladatok
  • Személyzetfejlesztési tevékenységhez kötődő előkészítési munkák, adminisztráció
  • „Investors in People” díj fenntartásában történő szerepvállalás
  • Saját fejlesztésű HR szoftver bevezetésében történő aktív részvétel
  • Munkajoghoz kapcsolódó háttérmunka

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Jó szervező és rendszerező készség
  • Pontosság, alaposság
  • Rugalmas, dinamikus személyiség
  • Heti legalább 20 óra munkavégzés rugalmas munkaidőben

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Betekintés egy középvállalat egész HR tevékenységébe
  • Ösztönző bérezés
  • Rugalmas és akár otthoni munkavégzés
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Rendszeres csapatépítő rendezvények
  • Stabil szervezeti háttér

Munkavégzés helye:

Budapest X. (home office lehetőséggel)

Tervezett kezdési idő: ASAP

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Részmunkaidő