www.cvonline.hu

HR gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.10.26.
Hirdetés azonosító: 878849
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk keres HR gyakornok munkatársat!

Feladatok:

  • Általános adminisztratív feladatok, adatrögzítés, dokumentációk készítése
  • Jelenléti ívek kezelése, ellenőrzése
  • Bérpapírok, utalványok kiosztása
  • Társosztályokkal, beszállítókkal való napi szintű kapcsolattartás, adatszolgáltatás
  • Kapcsolattartás a termelésben/területen dolgozókkal
  • Igazolások, nyomtatványok begyűjtése, továbbítása
  • Prezentációk és riportok előkészítése
  • Tárgyalások, üzleti utak szervezése (taxi, szállásfoglalás stb.)
  • Belső rendszerek napi szintű használata
  • Rendezvények lebonyolításában való közreműködés

Elvárások:

  • Hallgatói jogviszony még legalább egy évig
  • Heti három napos munkavégzés
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Szakirányú tapasztalat/tanulmány előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • Órabér: bruttó 800/ óra
  • Hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és önéletrajzot is feltöltöttél.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!