www.cvonline.hu

HR Gyakornok

  • A hirdetés 924 napja lejárt

Érdekesnek tartod a HR világot, és szívesen megismernéd egy HR tanácsadó cég működését belülről? Szeretnéd felmérni, hogy valóban neked való ez a szakma? Kedvet érzel belekóstolni ebbe a munkába? Ha igen, akkor jelentkezz az Aarenson Consulting csapatába

pozícióra! A munkádért cserébe részesévé válsz egy fejvadász cég mindennapjainak, és betekintést nyersz a tevékenységünk minden fázisába! Referenciát is adunk, ha kéred!

Feladatok

  • Állásra jelentkezők előszűrése,
  • Adatbázis karbantartás,
  • Beérkező anyagok adatbázisba való feltöltése,
  • Adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások

  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • Erős, felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Pontosság, precizitás,
  • Elhivatottság

Amit megbízónk kínál

  • Kötetlen munkabeosztás,
  • A legjobbaknak a gyakornoki idő leteltével munkaajánlat!

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Pest
Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Gyakornok
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol