www.cvonline.hu

HR Gyakornok

  • A hirdetés 642 napja lejárt

A VISION Recruitment (Link megjelenítése) folyamatosan bővülő csapatába keresünk a toborzás kiválasztás területére gyakornok munkatársat. Lehetőséget kínálunk a szakma elsajátítására, nemzetközi projektekben való részvételre, pénzügyi, technológiai és számos más területen lévő pozíciókban való együttműködésre.

HR gyakornok

Érdekel a fejvadászok munkája, és szívesen próbálnád ki magad benne? Ha szeretnél egy összetartó, vidám csapat része lenni, és értékes tudással gazdagodni a munkaerőpiacon, ne tétovázz, jelentkezz!

Feladatok:

  • toborzási és kiválasztási projektekben való aktív részvétel
  • tanácsadók asszisztenciája, a jelöltek előszűrése, megkeresése, kapcsolattartás velük a kiválasztási folyamatban
  • interjúkon való részvétel megfigyelőként, később lehetőség önálló telefonos, személyes interjúztatásra
  • lehetőség neves, nemzetközi partnereink megismerésére, megbeszéléseken való részvételre
  • álláshirdetések feladása, önéletrajzok előszűrése
  • adatbázis frissítése, karbantartása, önéletrajzok feltöltése
  • egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • folyamatban lévő szakirányú főiskolai/egyetemi tanulmányok, utolsó éven
  • angol nyelv kommunikációképes ismerete szóban és írásban
  • jó kommunikációs készség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Word, Excel, Internet)
  • rugalmasság, precizitás, motiváció

Amit nyújtunk:

  • cégünknél eltöltött gyakorlati idő leigazolása
  • heti 20 óra munkavégzés rugalmas időbeosztásban
  • tapasztalatszerzés nemzetközi környezetben, egy professzionális fejvadász cégnél, ami hozzásegít a későbbi munkakeresés sikerességéhez
  • hosszú távú karrierlehetőség a gyakornoki idő lejárta után (3 hónap) a VISION csapatában
  • fiatal csapat, jó hangulat
  • gyakornoki fizetést biztosítunk
  • NEM kávéfőző/fénymásoló feladatkör

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Jelentkezés módja: Az önéletrajzot, motivációs levelet a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk, a tárgyban megjelölt referencia számmal: HR6945430X

További információ:
VISION Recruitment Hungary
Phone: +36 1 919 12 70

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő