www.cvonline.hu

Hr gyakornok

  • A hirdetés 1064 napja lejárt
A HR, a pszichológia, az emberi erőforrás menedzsment iránt érdeklődő diákot (akár nappali, levelező, vagy esti tagozatost) felvennénk változatos munkakörbe az Euwork budapesti irodájába. A munka szakmai gyakorlatnak is beszámítható. Feltétel: társalgási szintű német ÉS angol nyelvtudás. Munkakezdés azonnal!! Rész- és teljes munkaidőre egyaránt keresünk gyakornokot.

FELADATOK:

- a tanácsadók munkájának támogatása
- munkavállalókkal történő napi szintű kapcsolattartás
- munkaadókkal történő eseti kapcsolattartás
- beérkező önéletrajzok előszűrése
- a jelöltek adatainak kezelése
- önéletrajzok feljavítása
- interjúk szervezése
- a jelöltek felkutatása, adatbázis szűrések
- statisztikák, kimutatások elkészítése havonta a cégvezető részére
- bejövő - kimenő hívások kezelése
- álláshirdetések kezelése, frissítése

Elvárások:

- folyamatban lévő tanulmányok
- minimum középfokú német szóban és írásban egyaránt
- alapfokú angol nyelvtudás
- jó kapcsolatteremtő, nyitott személyiség
- optimista, rugalmas hozzáállás
- sok türelem

A gyakorlat időtartama megegyezés szerinti, de általában 3 hónap. További hosszabbítás akár gyakornokként, akár alkalmazotti munkaviszonyban közös megegyezés esetén elképzelhető. Kezdés: akár azonnal!

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése címen
Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Elvárt nyelvtudás Német