www.cvonline.hu

HR Gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 833897
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatában kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdéskor is.

Élj a lehetőséggel!

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk keres HR gyakornoki pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • Beléptetési folyamat előkészítése és teljeskörű lebonyolítása;
  • CRM ticket-ek inditása az HR Operations felé (belépések,munkaszerződésmódosítások kapcsán)
  • Új belépők okatásainak megszervezése
  • Különböző riportok készítése
  • Munkavállalókkal való kapcsolattartás
  • Költséghelyek OHR-ben történő módosítása
  • Szabályzatok egységesítése az Energy Management üzletágban
  • Dolgozói kommunikációs anygok előkészítése
  • Rendezvények lebonyolításában aktív részvétel
  • Különböző HR projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (legalább még 1 évig )
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office, erős Excel)
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Pontosság, precizitás
  • Kezdeményezőképesség, önálló feladatmegoldó képesség, gyors tanulási képesség

Munkaidő: Hétfőtől péntekig heti legalább 4 nap vállalása

Előnyt jelent:

  • HR szakirányú tanulmányok

Amit kínálunk

  • bruttó 800 Ft-os órabér
  • Betekintési lehetőség egy multinacionális cég életébe
  • Tanulási lehetőség és személyes fejlődés
  • Jó teljesítmény esetén karrierlehetőség a világ egyik legnagyobb vállalatánál
  • céges busszal történő kijutás Örs Vezér Tere és Újpest Városközpontból induló járatok (munkavégzés: Veresegyház)

Amennyiben hosszútávon szeretnéd vállalni a fenti pozíciót, jelentkezz rá Link megjelenítése követően a honlapunkon keresztül.