www.cvonline.hu

HR gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 832737

Feladatok:
  • HR területen adminisztratív feladatok elvégzése
  • Toborzásban, kiválasztásban, jelöltek kiértékelésében való részvétel
Elvárások:
  • Felsőfokú aktív nappalis tanulmányok emberi erőforrás szakon legalább 2015. nyaráig
  • Haladó Excel (függvények, diagramok, kimutatások készítése)
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Hétfőtől-péntekig 9:00 és 17:00 óra között, heti 20 óra
  • Fizetés:
  • Bruttó 70000Ft/hó
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest,11ker.
Kapcsolat:
Ha érdekel a pozíció, küldd el fényképes önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése email címre, leveled tárgya legyen Kon-HR!!!