www.cvonline.hu

HR gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 809078

Győri irodánkba keresünk, aktív hallgatói jogviszonyban álló pályázókat az alábbi szakmai gyakorlati lehetőségre

Feladatok:
  • projektekben történő aktív részvétel
  • beérkező önéletrajzok kezelése
  • jelöltek keresése, előszűrése
  • interjúk szervezése, később lehetőség az önálló interjúztatásra
  • beléptetéshez szükséges adminisztráció támogatása
  • ügyfélszolgálati teendők ellátása
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása
Elvárások:
  • folyamatban lévő felsőfokú HR tanulmányok
  • NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó kapcsolatteremtő képesség
  • megbízhatóság, precizitás
  • rugalmasság
Előny:
  • saját gépkocsi
  • társalgási szintű angol vagy német nyelvismeret
Amit kínálunk:
  • gyakornoki fizetés
  • tapasztalatszerzés a kiválasztási folyamatokban
  • cégünknél eltöltött gyakorlati idő igazolása
  • fiatal, dinamikus csapat
Munkavégzés helye:
  • Győr
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • rugalmas munkaidő beosztás
Kapcsolat:
Amennyiben megtetszett a lehetőség, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzod a megpályázott munkakör feltüntetésével, a következő e-mail címre E-mail cím megjelenítése