www.cvonline.hu

HR gyakornok

  • A hirdetés 335 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Budapest

A pozícióról:

Talpraesett, fiatal HR-esek jelentkezését várjuk, akik készek arra, hogy felelősségteljes feladatokat lássanak el és idővel mind a szolgáltatói oldalon, mind pedig vállalati oldalon tapasztalatot szerezzenek.

Feladatok:
  • Aktív részvétel a toborzás-kiválasztási projektekben
  • Hirdetések megírása
  • Önéletrajzok szűrése saját és online adatbázisokban
  • Nyelvi és szakmai kompetenciák felmérése telefonos előszűréssel
  • Interjúk szervezésében való részvétel
  • Jelöltekkel való kapcsolattartás
  • Fejvadászat és alternatív keresési módszerek alkalmazása
  • Tanácsadók napi munkájának a segítése
Elvárások:
  • Befejezett / folyamatban lévő egyetemi tanulmányok
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Hiteles és meggyőző kommunikáció
  • Dinamikus, nyitott, fejlődni vágyó személyiség
  • Kiváló problémamegoldó készség és proaktivitás
  • Jó kommunikációs és analitikus készség
Előnyök:
  • Szakirányos végzettség
  • HR területen szerzett tapasztalat
  • Második idegen nyelv legalább középfokú ismerete
  • Diák jogviszony
Amit kínálunk:
  • Rugalmas munkaidő
  • Felelősségteljes feladatok
  • Folyamatos, gyakorlatias tréningek
  • Karrierlehetőség
Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő