www.cvonline.hu

HR gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.18.
Hirdetés azonosító: 754392
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • Referencia levelek elkészítése beérkező kérések alapján
  • Beérkező adatok rögzítése, ellenőrzése
  • Dokumentáció készítés
  • Kapcsolattartás a különböző osztályok dolgozóival

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Erős aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Heti 30-40 órás munkavégzés

Munkaidő: 8.30 - 17.00

Előnyt jelent:

  • HR tanulmányok
  • Francia nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Bérezés: bruttó 800 Ft/óra
  • Multinacionális vállalati környezet

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a Link megjelenítése.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!