www.cvonline.hu

HR-gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 743962
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Link megjelenítése" style="color: rgb(0, 136, 204); text-decoration: none; font-family: 'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 12.727272033691406px; line-height: 17.99715805053711px; background-color: rgb(245, 245, 245);">Csatlakozz hozzánk!

Feladatok:

  • adózással kapcsolatos adminisztrációban történő besegítés (igazolások kiadása, összesítések, jelentések készítése)
  • kapcsolattartás, adatszolgáltatásadatszolgáltatás a társosztályoknak
  • bérszámfejtés előkészítésében való segítségnyújtás

Elvárások:

  • nappali tagozatos jogviszony
  • aktív státusz
  • egyetemi tanulmányok gazdasági területen
  • jó kommunikációs képességek
  • talpraesett, határozott személyiség
  • precíz munkavégzés
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office számítógépes ismeretek
  • végzős hallgató

Munkaidő: Hétfőtől-péntekig történő napi munkavégzés 4-6 órában, 8.00-16.00 terjedő intervallumban.

Előnyt jelent:

  • HR területen folytatott tanulmányok
  • irodai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Diákbér: bruttó 584 Ft/óra

Várjuk jelentkezésed honlapunkon történő Link megjelenítése útján, ha folyamatosan tudsz munkát vállalni.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!