www.cvonline.hu

HR gyakornok

  • A hirdetés 1051 napja lejárt
Budapesti irodánkba keresünk HR gyakornokot.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:

Aktív részvétel a munkaerő-toborzáshoz, kiválasztáshoz, közvetítéshez kapcsolódó feladatokban:

  • Adatbázisok karbantartása, szűrése és frissítése
  • Tanácsadó kollégák napi munkájának támogatása
  • Jelöltekkel való kapcsolatfelvétel, telefonos előszűrés, angol nyelven is, interjúk szervezése
  • Projektekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok
  • Angol nyelvű fordítási feladatok
  • Interjúkon való részvételi lehetőség

Értékesítést támogató feladatok:

  • Potenciális partnercégek interneten történő felkutatása
  • Hideghívások lebonyolítása
  • Találkozók egyeztetése
  • Tender anyagok összeállítása

Képzettség típusa: Humánerőforrás

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi tanulmányok (aktív státusz nem feltétel)
  • Érdeklődés a toborzás-kiválasztás területe iránt
  • Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás, szóban és írásban is
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, proaktivitás
  • Nyitottság, tanulási hajlandóság, szorgalom
  • Precizitás, strukturált gondolkodás
  • Önállóság
  • Ápolt megjelenés
  • Min. heti 3-4 nap munkavégzés

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest, 3. kerület

Amit nyújtunk:

  • Gyakornoki bérezés
  • Tanulmányokkal összeegyeztethető rugalmas munkaidő
  • Tanulmányokhoz szükséges kötelező szakmai gyakorlat leigazolása, valamint sikeres együttműködés esetén van lehetőség csatlakozni csapatunkhoz
  • Munkaerő-közvetítési szolgáltatás folyamatainak megismerése (értékesítéstől a lezárásig)

Nyelvismeret: Angol, tárgyalási szint

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: B16HRgyak

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás