www.cvonline.hu

HR gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 729457
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • HR adatbázis töltése
  • önéletrajzok nyomtatása, rendezése
  • előszelekció: önéletrajzok szűrése

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • precizitás, pontosság
  • középfokú angol nyelvtudás

Munkaidő: 8:30-17:00 napi 4 óra vállalása rugalmas beosztással

Amit kínálunk:

  • bérezés: bruttó 75000 Ft/hónap
  • nagyvállalati környezetbe történő beilleszkedés
  • azonnali kezdés

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a Link megjelenítése.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!
Játssz velünk Te is!

December 31-ig gyűjts össze minél több szuper Órát, legyél Te a hónap LEGszorgalmasabb, LEGkreatívabb Mind-Diákja. Szállj harcba a 100 000 Ft értékű Tanulmányi Támogatásért! A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése