www.cvonline.hu

HR Gyakornok

  • A hirdetés 1063 napja lejárt
Az Exact Solutions saját csapatába keres munkatársat
pozícióba

Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • részvétel a toborzási, kiválasztási folyamatokban, a kapcsolódó adminisztráció vezetése
  • tanácsadók munkájának támogatása
  • külső és belső adatbázisok szűrése
  • jelöltek előszűrése
  • személyes interjúk , tesztírások megszervezése
  • networking, kapcsolat építés
  • alternatív toborzási csatornák kiaknázása
  • irodai adminisztráció
Elvárások:
  • felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • HR területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • felsőfokú angol nyelvtudás elengedhetetlen
  • minden más európai nyelvtudás előny és használható a napi munka során
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • dinamikus, önálló, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
Amit kínálunk:
  • folyamatos tréningek
  • szakmai alapok elsajátítása
  • betekintés a teljes toborzás-kiválasztási folyamatba
  • előrelépési lehetőség
  • fiatalos, összetartó csapat
  • Könnyen megközelíthető munkahely
Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő