www.cvonline.hu

HR gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 596644

Iskolaszövetkezeti üzletágunk csapatába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Iskolaszövetkezeti üzletág folyamatainak támogatása,
  • diák munkaerő toborzásában való részvétel,
  • általános szervezési feladatok: időpont-egyeztetések, diákbeosztások koordinálása,
  • adminisztrációs feladatok elvégzése,
  • adatbázisok naprakészen tartása.
Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok: személyügy, munkaügy, HR,
  • vagy lezárt tanulmányok esetén pályakezdő státusz,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • rugalmasság, lelkesedés, önállóság és határozottság.
Amit kínálunk:
  • kiváló tapasztalatszerzési lehetőség,
  • jó referencia,
  • hosszú távú lehetőség,
  • szakmai karrier elindítása!
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • teljes munkaidő
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképpel ellátott önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével lehet.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.