www.cvonline.hu

HR gyakornok

  • Company_icon EUWORK Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva

A HR, a pszichológia, az emberi erőforrás menedzsment iránt érdeklődő diákot felvennénk HR asszisztens munkakörbe az Euwork budapesti irodájába 3 hónapra. A munka szakmai gyakorlatnak is tökéletesen megfelelő, beszámítható. Feltétel: erős középfokú (B2) német nyelvtudás, ugyanis német partnercégekkel napi kapcsolatban kell lenni. Időtartam: december-február, vagy január-március.

Elsősorban teljes munkaidőben keresünk gyakornokot.

FELADATOK:

Ez azért egy nagyon izgalmas munkakör, hiszen minden megbízónk és partnerünk külföldi cég. Így a gyakornok nem csupán toborzási és kiválasztási, de nemzetközi tapasztalatokra is szert tehet. Konkrét feladatok:

  • német és osztrák partnercégekkel történő napi szintű kapcsolattartás
  • munkavállalókkal történő napi szintű kapcsolattartás
  • beérkező önéletrajzok előszűrése
  • a jelöltek adatainak kezelése
  • önéletrajzok feljavítása
  • állásinterjúk szervezése és megtartása
  • a jelöltek felkutatása, adatbázis szűrések
  • álláshirdetések kezelése, frissítése

A fenti feladatokhoz teljes körű segítséget nyújtunk, ugyanakkor a megfelelő jelöltnek szüksége lesz önállóságra és kezdeményező képességre is.

Elvárások:

  • folyamatban lévő tanulmányok
  • B2 német nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • jó kapcsolatteremtő, nyitott személyiség
  • optimista, rugalmas hozzáállás
  • sok türelem
  • önálló, felelősségteljes munkavégzésre való készség

Előny:

  • angol nyelvtudás
Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás > Hr asszisztens, Személyzeti munkatárs, Toborzó
Minimális tapasztalat Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Német