www.cvonline.hu

HR gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.10.29.
Hirdetés azonosító: 1204286
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket.

Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • a HR osztály munkájának támogatása
  • adminisztratív feladatok ellátása (iratrendezés, lefűzés, dokumentáció rendben tartása)
  • toborzási és kiválasztási folyamatok aktív támogatása
  • telefonos interjúk lebonyolítása
  • beérkező pályázatok kezelése, visszajelzés a jelentkezőknek
  • heti és havi riportok készítése

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony minimum még 1 évig
  • pontos, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • határozott fellépés
  • Microsoft Office programok használatában való jártasság (elsősorban Excel és Word)

Munkaidő: hétfőtől péntekig 8:00 - 16:00, legalább heti 30 órában.

Előnyt jelent:

  • kevés óra vagy egyéni tanrend
  • adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
  • szakirányú HR vagy gazdasági területen folytatott tanulmányok
  • jogosítvány, saját autó

Amit kínálunk

  • diákbér: bruttó 800 Ft/óra
  • szakmai gyakorlati idő igazolása
  • folyamatos munkavégzési lehetőség
  • tapasztalatszerzési lehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!

Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és feltöltöd fényképes önéletrajzodat (doc vagy pdf formátumban), melyben feltünteted a ráérésedet is.