www.cvonline.hu

HR Gyakornok

  • Company_icon Fusetech Kft.
  • Location_icon Kaposvár, Somogy
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

A Fusetech Kft-ről: Vállalatunk több, mint 23 éves tapasztalattal rendelkezik a biztosító betét gyártás területén, és ennek köszönhetően kiemelt piaci szerepet vívott ki a hazai és nemzetközi színtéren egyaránt. Termékeink között megtalálhatóak a kis-és középfeszültségű biztosítók, áramváltók, biztosító aljzatok és fém alkatrészek. Kaposvári telephelyünkön több, mint 300 főt foglalkoztunk, és így vállalatunk a térség legnagyobb munkáltatóinak egyike.

Ha kellő rátermettséggel rendelkezel és érdekel a HR/Munkaügy világa, úgy Nálunk a helyed, hogy a már meglévő ismereteidet gyakorlati tudással bővíthesd. Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik felsőfokú tanulmányaik végén járnak, vagy már meglévő képzettséggel rendelkeznek, előnyösen HR/Munkaügy vagy gazdasági területen.

Kaposvár

Feladatok:

  • Toborzási és kiválasztási folyamatok aktív támogatása
  • Beérkező önéletrajzok előszűrése és interjúszervezés
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal, a belső társosztályokkal és a partner cégekkel
  • Szervezést igénylő feladatok ellátása, részvétel rendezvények szervezésében
  • HR és bérügyi adminisztrációban való részvétel

Elvárások:

  • Befejezett vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (Előnyösen: HR, Személyügyi vagy Közgazdaság területei)
  • MS Office magabiztos ismerete (word, excel, power point, outlook),
  • Angol nyelvismeret
  • Jó problémamegoldó és szervezői képesség
  • Pörgős, dinamikus személyiség
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Előny: Bérszámfejtés és/vagy Tb ügyintézői területen szerzett ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Tanulás és szakmai fejlődési lehetőség egy kiemelt piaci szerepű nagyvállalatnál
  • Részmunkaidős foglalkoztatási forma
  • Karrierút
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

Kaposvár

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, várjuk önéletrajzodat a Jelentkezés gombra kattintva, vagy személyesen a Fusetech Kft. Kaposvár Guba Sándor utca 38. címre.

Helyek Kaposvár
Somogy
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás > Hr asszisztens, Toborzó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol