www.cvonline.hu

HR gyakornok

Hozzáadva: 2017.07.18.
Hirdetés azonosító: 1158894

A Prohumán Kft. debreceni csapatába keres diákokat hosszú távra az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • Beérkező önéletrajzok szűrése
  • Kapcsolattartás a jelöltekkel telefonon, interjú időpontok egyeztetése
  • Adatbázisok karbantartása, excel táblázatok kezelése
  • Hirdetések feladása
  • Dokumentum kezelés, adminisztratív feladatok ellátása
  • Kollégák munkájának segítése

Elvárások:
  • Nappali tagozatos AKTÍV vagy PASSZÍV hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok elsősorban HR területen
  • Heti 15-20 óra vállalása
  • Jó kommunikációs készség
  • Felelősségteljes, precíz, pontos munkavégzés
  • Megbízható, együttműködő személyiség

Juttatások:
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú diákmunka
  • Jó hangulatú, támogató csapat

  • Amennyiben szeretnéd megpályázni a diákmunka lehetőséget, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzod a megadott e-mail címre! E-mail cím megjelenítése

Munkavégzés helye:
  • Debrecen