www.cvonline.hu

HR gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1143702
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal XI. kerületi partnerünk keres diák munkavállalót, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Napi HR folyamatok támogatása, adminisztratív feladatok ellátása
  • Cafeteria rendelések intézése
  • Integrált HR rendszerek kezelése
  • A bérszámfejtési adatok előkészítése
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal
  • Külföldi munkavállalók regisztrációs folyamatának támogatása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő Bsc vagy Msc tanulmányok
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony még legalább 1 évig
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Microsoft Office ( Word és Excel ) felhasználói szintű ismerete
  • Rugalmasság, jó kommunikációs készség, precizitás
  • Kezdés május elején, heti 20 - 25 óra munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Előző tapasztalat irodai/ügyfélszolgálati munkakörben

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Diákbér: bruttó 926 Ft/óra

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a Link megjelenítésekövetően.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!