www.cvonline.hu

HR gyakornok

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.10.11.
Jelentkezési határidő: 2017.10.18.

Bővülő csapatunkba keresünk kommunikatív, talpraesett HR gyakornokot, aki hosszú távon is szeretne a HR területén elhelyezkedni !

Ha szeretnél Magyarország piacvezető munkaerő-közvetítő cégénél dolgozni, egy fiatalos, dinamikus csapat tagja le

Pozíció leírása / Job description

Ha szeretnél Magyarország piacvezető munkaerő-közvetítő cégénél dolgozni, egy fiatalos, dinamikus csapat tagja lenni, jelentkezz gyakornoknak a Randstadhoz!

Gyakornokként bepillantást nyerhetsz a fejvadászat és a munkaerő-közvetítés rejtelmeibe, megismerheted a magyar munkaerőpiacot, és elindíthatod a karrieredet!
-szoros együttműködés és tanulási lehetőség tapasztalt
tanácsadóinkkal
- a toborzás-kiválasztás folyamat aktív támogatása:
-önéletrajzok szűrése saját rendszerben és állásportálokon
-telefonos interjúk menedzselése(nyelvtudás ellenőrzése)
-álláshirdetések szerkesztése
-interjúk szervezése
-adminisztratív feladatok

Elvárások / Requirements

- nappali hallgatói jogviszony
- minimum 20-25 óra munkavégzés/hét
- talpraesettség
- kitartás
- fontos a figyelem és a pontosság
- magabiztos angol nyelvtudás, még egy nyelv folyékony ismerete előny
- jó kommunikációs készség

Amit kínálunk / Offer

- rugalmasan oszthatod be az idődet!
- kimagasló munkahelyi környezetben dolgozunk.
- hozzánk könnyen eljutsz, modern irodánk jól megközelíthető.
- lehetőséged nyílhat tapasztalt tanácsadóinkkal interjúztatni.
- velünk jól fogod érezni magad, egy fiatalos csapat megbecsült tagja lehetsz!
- tőlünk komoly és felelősségteljes feladatokat fogsz kapni, ha kávéfőző/fénymásoló gyakornokságot keresel, nem nálunk a helyed!
- nekünk az az érdekünk, hogy a legtöbbet kihozzuk a gyakorlati időszakodból, és hogy ez a lehető legizgalmasabban és legtevékenyebben teljen!

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Humán erőforrás
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -