www.cvonline.hu

HR gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 1120004
lejárt

Értékesítéssel foglalkozó partnercégünkhöz keresünk HR területre gyakornokot.

További információkért görgess lejjebb!

Feladatok:

  • Munkaügyi folyamatok adminisztratív támogatása
  • Toborzás kiválasztás koordinálása
  • HR kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Munkaidő: Hétfő és péntek között 8.00 - 17.00 között

Elvárások:

  • Heti 30 óra vállalása
  • Aktív/passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Középfokú angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Bruttó 926 Ft/óra
  • Releváns tapasztalatszerzés

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően, vagy az alábbi telefonszámon vagy e-mail címen: +36 70 452 3338; E-mail cím megjelenítése

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!