www.cvonline.hu

HR gyakornok

  • A hirdetés 289 napja lejárt

A TEVA Gyógyszergyár Zrt. debreceni telephelyre

HR Gyakornok

munkatársat keres

Feladatok:

  • Aktív részvétel a munkaerő-toborzáshoz, kiválasztáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatokban;
  • Interjúk szervezése, jelöltekkel való kapcsolatfelvétel, telefonos előszűrés, interjúkon való részvétel;
  • Adatbázisok karbantartása, szűrése és frissítése;
  • HR munkatársak napi munkájának támogatása;
  • Állásbörzéken, roadshow-n való résztvétel;
  • Adminisztrációs feladatok.

Elvárásaink:

  • Aktív felsőoktatási hallgatói jogviszony nappali tagozaton;
  • Legalább heti 20 óra munkavégzés
  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • Nagyfokú precizitás, önálló munkavégzés képessége és monotóniatűrés.

Ajánlatunk:

  • Lehetőség egy perspektívákat nyújtó, dinamikusan fejlődő cégnél tanulni, szakmai tapasztalatot szerezni;
  • Gyakornoki bérezés.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal, 2016.10.31-ig várjuk a Jelentkezés gombra kattintva.

Helyek Debrecen
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol