www.cvonline.hu

HR gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.08.
Hirdetés azonosító: 1086621
lejárt

Amennyiben szeretnél betekintést egy hazai nagyvállalat HR működésébe, és szeretnék HR tudásodat kamatoztatni, akkor megtaláltad a neked való gyakornoki pozíciót.

Görgess lejjebb a részletekért!

Feladatok:

  • Munkavállaló ki és beléptetésével kapcsolatos feladatok

  • Képzési feladatokhoz kapcsolódó adatrögzítési feladatok

  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Ha jóban vagy az MS Office programmal

  • Ha úgy érzed megbízhatóan precízen végeznéd a munkád

  • Ha heti 20 -30 órát tud vállalni JELENTKEZZ!

Munkaidő: Hétfőtől- Csütörtökig: 6:55 - 15:35; Pénteken: 6:55 - 13:55

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bruttó 850 Ft/ óra
  • Releváns szakmi tapsztalat
  • Barátságos támogató környezet

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően, vagy az alábbi telefonszámon +36 70 452 3338

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!