www.cvonline.hu

HR gyakornok

  • Az állásajánlat lejárt.

Feladatok:

  • Aktív részvétel a munkaerő-toborzáshoz, kiválasztáshoz, közvetítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatokban;
  • Adatbázisok karbantartása, szűrése és frissítése;
  • HR munkatársak napi munkájának támogatása;
  • Interjúk szervezése, jelöltekkel való kapcsolatfelvétel, telefonos előszűrés;
  • Projektekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok;
  • Hirdetések szerkesztése, feladása;
  • Esetenként interjúkon való részvételi lehetőség.

Elvárás:

  • Aktív felsőoktatási hallgatói jogviszony nappali tagozaton;
  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • Nagyfokú precizitás és monotóniatűrés.

Amit nyújtunk:

  • Lehetőség egy perspektívákat nyújtó, dinamikusan fejlődő cégnél tanulni, tapasztalatot szerezni;
  • Kulturált, igényes munkahely;
  • Gyakornoki bérezés.
Munkavégzés helye Gödöllő
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Diákmunka / Szakmai gyakorlat, Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Gyakornok
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok
Régió Budapest, Gödöllő