www.cvonline.hu

HR Gyakornok

  • Frissítve 81 napja

Érdekel a HR szakma? Szeretnél gyakorlati tudást szerezni már a tanulmányaid alatt? Ha igen, akkor Téged keresünk! Kamatoztasd nálunk eddig megszerzett tudásod, és szerezz értékes tapasztalatokat!

Leendő feladataid:

  • Fizikai, szellemi vagy diák munkaerő toborzása,

  • Toborzási csatornák folyamatos működtetése, álláshirdetések megfogalmazása, állásportálokon való megjelenítése, feladása különböző felületeken (pl.: helyi újságok, stb.),

  • Jelentkezői telefonhívások fogadása és rögzítése, önéletrajzok kezelése, rendszerezése, előszűrése,

  • Interjúk szervezése, tesztíratás,

  • Adminisztrációs feladatok.

Az alábbi elvárásoknak kell megfelelned:

  • Folyamatban lévő felsőfokú gazdasági tanulmányok,

  • HR terület iránti érdeklődés,

  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervezőkészség,

  • Önállóság, határozottság, rugalmasság,

  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek.

Amiben számíthatsz ránk:

  • Rugalmas munkarend, amelyet az iskolához igazíthatsz,

  • Szakmai fejlődési lehetőség,

  • Szakmai gyakorlat igazolása az iskola felé,

  • Kölcsönös elégedettség esetén a gyakornoki idő lejárta után diák státuszban való hosszú távú munkalehetőség.

Ahol dolgozhatsz:

  • Budapest

  • Tatabánya

  • Veszprém

  • Békéscsaba

  • Szeged

  • Mátészalka

  • Nyíregyháza

  • Miskolc

  • Ózd

  • Kecskemét

  • Nagykanizsa

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, küld el önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014