www.cvonline.hu

HR Gyakornok

  • A hirdetés 432 napja lejárt

A HR, a pszichológia, az emberi erőforrás menedzsment iránt érdeklődő diákot felvennénk izgalmas Recruiter munkakörbe az Euwork budapesti irodájába. A munka szakmai gyakorlatnak is tökéletesen megfelelő, beszámítható.

Feltétel: minimum erős középfokú nyelvtudás, ugyanis angol partnercégekkel napi kapcsolatban kell lenni.
Kezdés: akár azonnal.

Elsősorban teljes munkaidőben keresünk gyakornokot, de részmunkaidősök is jelentkezhetnek, amennyiben munkaidejük előre megbízhatóan kiszámítható.

FELADATOK:

Ez azért egy nagyon izgalmas munkakör, mert a gyakornoknak különböző brit munkaadókkal kell tartani a kapcsolatot, és az igényeiknek megfelelő toborzást elvégezni Magyarországon. Így a gyakornok nem csupán toborzási és kiválasztási, de nemzetközi tapasztalatokra is szert tehet.  További feladatok:

  • munkavállalókkal történő napi szintű kapcsolattartás
  • beérkező önéletrajzok előszűrése
  • a jelöltek adatainak kezelése
  • önéletrajzok feljavítása
  • állásinterjúk szervezése és megtartása
  • a jelöltek felkutatása, adatbázis szűrések
  • álláshirdetések kezelése, frissítése

A fenti feladatokhoz teljes körű segítséget nyújtunk, ugyanakkor a megfelelő jelöltnek szüksége lesz nagyfokú önállóságra és kezdeményező képességre is.

Elvárások:

  • folyamatban lévő tanulmányok
  • középfokú angol nyelvtudás
  • jó kapcsolatteremtő, nyitott személyiség
  • optimista, rugalmas hozzáállás
  • sok türelem

Német nyelvtudás előnyt jelent!

A gyakorlat befejeztével akár alkalmazotti munkaviszony közös megegyezés esetén teljesen elképzelhető.

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Magyarország
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Középiskola