www.cvonline.hu

HR gyakornok

Hozzáadva: 2017.07.18.
Hirdetés azonosító: 1079453

A piacvezető, Prohumán 2004 Kft. saját csapatába keres kollégát az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Toborzó kollégák munkájának támogatása
  • Hirdetések feladása
  • Önéletrajzok szűrése
  • Interjúk szervezése, tárgyalók foglalása
  • Ad-hoc adminisztráció

Elvárások:
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Minimum heti 30 óra elvállalása
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű MS Office tudás (Excel, Word)

Juttatások:
  • Azonnali kezdéssel, hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, barátságos csapat
  • Valódi tapasztalatszerzési lehetőség (nem kávéfőzés

Előnyök:
  • Szakirányú területen folytatott tanulmányok
  • Angol nyelv ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük, küldd el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzodat!

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Humán erőforrás
Régió