www.cvonline.hu

HR Gyakornok

  • A hirdetés 96 napja lejárt

Főbb feladatok és hatáskör
• HR szakmai területeinek adminisztratív támogatása
• Rendszeres riportok, kimutatások készítése, központi e-mail boksz kezelése
• Pályázói teszt íratások megszervezése, lebonyolítása, kiértékelése
• Állásinterjúk szervezése, pályázók ATS rendszerben való nyomon követése
• Karrieroldalak jelölt adatbázisában való keresés, jelöltek felkutatása
• Pályázók telefonos angol nyelvi előszűrése
• Álláshirdetések kezelése, frissítése
• Beérkező számlák jóváhagyatásának koordinálása

Feltételek
• Folyamatban lévő tanulmányok (napi 6-8 óra munkavégzés)
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
• Microsoft Office ismeret (magabiztos erős Excel ismeret)
• Önálló, pontos, precíz munkavégzés

Cégünkről
 A National Instruments emberközpontú vállalat, amely nemcsak vásárlóira, partnereire és részvényeseire fordít kiemelt figyelmet, de munkatársaira is. Élettel teli és innovatív vállalati kultúrát építettünk ki, olyan jövőt formáló eszközöket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, amellyel jobbá teszik a világot, csökkentik a környezeti terhelést és igyekszünk jobbá tenni a közösséget, ahol dolgozunk és élünk. Nagy hangsúlyt fektetünk a dolgozói elégedettségre, az emberekkel való bánásmódra és az irántuk érzett felelősségre. A National Instruments számos piacképes és személyre szabott juttatást kínál dolgozóinak. Meggyőződésünk, hogy munkatársaink képezik a vállalat alapját, elkötelezettségük és energiájuk nélkül a cég nem tudná elérni céljait. Emiatt tartjuk számon őket vállalatunk legfontosabb értékeiként.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Egyéb hasonló állások Önnek
Logisztikai asszisztens (4 órás részmunkaidő)

Work Force Kft.

Szeretne egy stabil japán tulajdonban lévő cégn...
Magyarország

IT Researcher

IT ResearcherFolyamatosan bővülő csapatunk új t...

Junior bérszámfejtő és cafeteria tanácsadó

Frissen végeztél és még nincs tapasztalatod? Ná...