www.cvonline.hu

HR gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 1074844

Munkaerő-kölcsönzéssel foglalkozó cég saját csapatába keres az alábbi pozícióba: munkatársat
Feladatok:
  • HR osztály munkájának támogatása
  • Potenciális jelöltek felkutatása és megkeresése (recruit/research)
  • Beérkező pályázatok előszűrése, telefonos előszűrések
  • Toborzással kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Önállóság, pontos és precíz munkavégzés
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Juttatások:
  • Valódi szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Azonnali munkakezdés

Előnyök:
  • Toborzás és kiválasztásban szerzett tapasztalat, vagy rátermettség