www.cvonline.hu

HR gyakornok

  • A hirdetés 374 napja lejárt

Feladatok

Aktív részvétel a munkaerő-toborzáshoz, kiválasztáshoz, közvetítéshez kapcsolódó feladatokban:
•    HR tanácsadó kollégák napi munkájának támogatása
•    Jelöltekkel való kapcsolatfelvétel, telefonos előszűrés, angol nyelven is, interjúk szervezése
•    Adatbázisok karbantartása, szűrése és frissítése
•    Projektekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok
•    Angol nyelvű fordítási feladatok
•    Interjúkon való részvételi lehetőség
Aktív részvétel az értékesítéshez, értékesítés támogatásához kapcsolódó feladatokban:
•    Potenciális partnercégek felkutatása
•    Hideghívások lebonyolítása
•    Találkozók egyeztetése
•    Tender anyagok, ajánlatok összeállításában való részvétel
•    Állásbörzén való részvétel

Elvárások

•    Folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi tanulmányok (aktív státusz nem feltétel)
•    Érdeklődés a toborzás-kiválasztás és/vagy értékesítés területe iránt
•    Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás, szóban és írásban is
•    Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, proaktivitás
•    Nyitottság, tanulási hajlandóság, szorgalom
•    Precizitás, strukturált gondolkodás
•    Önállóság
•    Ápolt megjelenés
•    Min. heti 3-4 nap munkavégzés

Egyéb információ

Amit nyújtunk:
•    Tanulmányokkal összeegyeztethető rugalmas munkaidő
•    Tanulmányokhoz szükséges kötelező szakmai gyakorlat leigazolása, valamint sikeres együttműködés esetén van lehetőség csatlakozni csapatunkhoz
•    Munkaerő-közvetítési szolgáltatás folyamatainak megismerése (értékesítéstől a lezárásig)

Rólunk:
•    Kellemes munkahelyi környezet
•    Kutya- és biciklibarát munkahely
•    Gyümölcsnap minden kedden
•    Fiatalos, jókedvű és összetartó csapat
Egyéb információ:
•    Munkavégzés helye: Budapest, 3. kerület