www.cvonline.hu

HR gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 1056573
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

A 125 éves amerikai EMERSON  Budapesten a 14. kerületben található európai Supply Chain szervezetéhez keresünk a HR gyakornokot.

Az Emerson Magyarországon vidéken három gyárat és Budapesten másik három szervezetet működtet, jelenleg összesen 1 700 fővel.

Feladatok:

  • Aktív részvétel a toborzás-kiválasztási projektekben
  • Hirdetések, képzési anyagok, jelenléti ívek adminisztrációja
  • Önéletrajzok szűrése
  • Nyelvi és szakmai kompetenciák felmérése telefonos előszűréssel
  • Interjúk szervezésében való részvétel
  • Jelöltekkel való kapcsolattartás
  • Kérésre scannelés, fénymásolás, CD nyomtatás
  • Egyéb ad-hocadminisztrációs, kisegítő feladatok

Elvárások:

  • Emberi erőforrás menedzsment szak

vagy

  • Felnőttképzési, szervezetfejlesztési, esetleg közgazdász, külkereskedelmi szak
  • Középszintű angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • MS office ismeretek

Munkaidő: 8.30 - 17.00 minimum 30-35 óra / hét ( a nyár során )

Amit kínálunk

  • Bruttó 1 000 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
  • Szakdolgozat írás lehetősége
  • Multinacionális vállalati környezetben történő tapasztalatszerzés

Amennyiben szeretnéd vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően a honlapunkon keresztül, vagy küldd el önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése címre HR jeligével.