www.cvonline.hu

HR gyakornok

Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 1052968

Feladatok:

  • HR osztály munkájának segítése
  • Toborzás-kiválasztás
  • Képzések szervezése
  • Munkaügyi adminisztráció
  • Belső kommunikáció
  • Üzleti utazások szervezése

Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony gazdasági vagy pszichológia szakon
  • Minimum egy év vállalása
  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, határozottság, talpraesettség

Juttatások:
  • Bruttó 1000 Ft/óra
  • Cafetéria, sportolási lehetőség, utazástámogatás
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség

  • Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod, leveled tárgya legyen: VIN-HR.

Egyéb információk:
Munkaidő: H-P 8.00-17.00 között heti 3 nap vállalása rugalmas időbeosztásban Munkavégzés helye: Kelenföldtől 30 perc (utazástámogatás)