www.cvonline.hu

HR gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.17.
Hirdetés azonosító: 1049017
lejárt

A Borsodi Sörgyár Kft. a Molson Coors Brewering Company tagjaként törekszik Magyarország és a világ sörfogyasztóinak lenyűgözésére.

Itt az alkalom, hogy betekintést nyerj, hogyan kíván a Borsodi elkötelezett csapata munkájával az iparág legjobbjává válni.

Csatlakozz HR csapatunkba, hogy részletes betekintést nyerhess, miként teremtik kiváló márkáinkat kiváló embereink!

Dolgozz velünk az élet habos oldalán HR gyakornok munkakörben!

Feladatok:

Mi vár Rád?

  • betekintést nyersz a vállalati munkaidő nyilvántartási rendszer működésébe, elősegítve az adatok precíz nyomon követését
  • aktív kapcsolatot tartasz a bérszámfejtéssel (szabadság nyilvántartások, jelenléti ívek, táppénzes papírok átadásával)
  • támogatod a munkavállalók belépési és kilépési folyamatát az ajánlat elfogadásától kezdve az utolsó munkanapjukig
  • kezeled és nyilvántartod a személyi anyagokat, kartonokat
  • rendelkezésünkre állsz és szívesen segítesz munkatársaink és partnereink megkeresése esetén
  • aktívan támogatod a munkaügyi területet és a HR csapatot adminisztrációs feladatokkal, kimutatásokkal
  • részt veszel az új munkaügyi folyamatok bevezetésében, folyamatos fejlesztésében

Elvárások:

Mit várunk Tőled?

  • rendelkezel aktív hallgatói jogviszonnyal HR vagy gazdasági területen
  • legalább heti 25-32 órát nálunk tudsz tölteni (rugalmasan beosztható)
  • könnyedén megbirkózol az MS Office programokkal, kiváltképpen az Excellel
  • nem okoz problémát, ha angolul kell megszólalnod (legalább középszinten)
  • erősséged a precizitás
  • rugalmas és terhelhető vagy
  • szomjazol a szakmai fejlődésre és a csapatmunkára

Előnyt jelent:

  • HR területen folytatott tanulmányok

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Bőcs

Amit kínálunk Neked:

  • diákbér: megegyezés alapján
  • fejlődési és tanulási lehetőség egy fiatalos és lendületes csapatban
  • versenyképes diákfizetés