www.cvonline.hu

HR gyakornok

Hozzáadva: 2017.07.17.
Hirdetés azonosító: 1040885

A Magyarország vezető HR szolgáltatója, a Prohumán 2004 Kft. saját csapatába keres munkavállalót az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Toborzás-kiválasztási folyamatok támogatása
  • Dokumentumkezelés, adminisztratív feladatok ellátása
  • Adatbázis kezelése
  • Hirdetések szerkesztése, feladása
  • Telefonos interjúk lebonyolítása
  • Interjú időpontok szervezése

Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Kiváló MS Office tudás (Excel, Word)
  • Strukturált, logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Precizitás, önálló munkavégzés
  • Proaktív, kreatív hozzáállás

Juttatások:
  • Valós tapasztaltszerzési lehetőség
  • Nemzetközi környezet
  • Hosszú távú lehetőség

Előnyök:
  • Toborzásban szerzett vagy irodai adminisztrációban szerezett tapasztalat

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címünkre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest