www.cvonline.hu

HR gyakornok

  • A hirdetés 528 napja lejárt

Európa legnagyobb jakuzzi gyártója a Wellis Magyarország Kft. felvételt hirdet

munkakörbe DABASI munkavégzéssel.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok

  • Aktív részvétel a toborzás-kiválasztási folyamatban
  • Papír alapú és elektronikus rendszerekben lévő személyi anyagok, különböző HR adatbázisok, táblázatok naprakészen tartása
  • Adatbázis folyamatos frissítése, naprakészen tartása, bővítésében való részvétel
  • Szervezeti mozgásokhoz (be-, ki-, átlépések) kapcsolódó adminisztrációs feladatok
  • Állománnyal kapcsolatos változások követése
  • Pályázók előszűrése, értesítése
  • Nyilvántartás vezetése

Elvárások

  • Lezárult / folyamatban lévő felsőfokú szakirányú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Dinamikus, nyitott, fejlődni vágyó személyiség
  • Kiváló problémamegoldó készség és proaktivitás

Amit kínálunk:

  • cafeteria
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • felelősségteljes feladatok
  • karrierlehetőség
  • modern, fiatalos környezet

Munkavégzés helye: DABAS

A Budapestiek bejárását céges buszjárattal segítjük!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre. Pályázatában a pozíciót és a munkában töltött napok számát jelölje meg!

Rólunk bővebben: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol