www.cvonline.hu

HR gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 1027700
lejárt

 Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Ezúttal partnercégünk részére keresünk HR gyakornok pozícióba diák munkatársat.

Feladatok:

  • Személyügyi anyagok adminisztratív támogatása,
  • Személyügyi nyilvántartások kezelése,
  • Havi riportok, statisztikák készítése,
  • Munkaerő-állomány teljes körű koordinálása,
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás,
  • Társoszztályok támogatása,

Elvárások:

  • Folyamatban levő felsőfokú tanulmányok,
  • Ms Office felhasználói ismerete (Word, Excel, Outlook)
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség,
  • Pontosság, precizitás, proaktív gondolkodásmód,
  • Kiváló problémamegoldó képesség,

Munkaidő: heti 20 óra vállalása rugalmas időbeosztásban

Előnyt jelent:

  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,

Amit nyújtunk:

  • Bruttó 892 Ft/óra
  • Rugalmas időbeosztás
  • Könnyen megközelíthető munkahely
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fiatalos dinamikus csapat

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá regisztráció követően.