www.cvonline.hu

HR gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 1022258
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal nemzetközi étteremüzemeltető partnercégünk részére keresünk Toborzási - kiválasztási gyakornok munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Toborzás-kiválasztási folyamatok támogatása
  • Önéletrajzok előszűrése, telefonos interjúk lebonyolítása, interjúk szervezése
  • Recruitment anyagok elkészítésében aktív közreműködés (plakát, szórólap)
  • Közreműködés projectekben, rendezvények, események szervezésében
  • Adminisztráció, dokumentáció

Elvárások:

  • HR szakos felsőfokú tanulmányok folyamatban
  • Folyamatos (ideális esetben felső szintű) angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Lelkes, energikus és proaktív személyiség
  • Csapatjátékos, de képes önálló munkára
  • Kitűnő probléma-megoldó és szervezőkészség
  • Gyors tanulási képesség
  • Rugalmas és nyitott személyiség
  • 5-6 hónapos munkavégzés

Munkaidő: Heti min. 25-30 órás munkavégzés egyeztetés szerint

Amit kínálunk:

  • Bruttó 800 Ft/óra
  • Fejlődési lehetőség
  • Igényes, modern munkakörnyezet

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!