www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
HR gyakornok
munkakör betöltésére
az Alcoa-Köfém Kft.
GRP-ATI Köfém gyáregységünkbe

FŐBB FELADATOK:

  • Tréningszervezés támogatása
  • Részvétel üzletági rendezvények lebonyolításában
  • Vendégek fogadása és kísérete a vállalat területén
  • Fordítás, adatrögzítés
  • Egyéb, HR folyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

ELVÁRÁSOK:

  • Folyamatban lévő tanulmányok HR, felnőttképzés, vagy gazdasági területen
  • Középfokú angolnyelv tudás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Haladó szintű Ms Excel, Word, Power Point ismeretek
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony megléte
  • Minimum 1 év együttműködés a tanulmányok mellett
  • Legalább heti 3 nap munkavégzés vállalása (egyéni tanrenddel)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kiváló szakmai tapasztalatszerzési lehetőség multinacionális környezetben
  • Angol nyelvismeret fejelsztésére jó lehetőség
  • Hosszútávú együttműködés

A munkavégzés helye Székesfehérvár.

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa Karrieroldal