www.cvonline.hu

HR Gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 1008140
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk keres a HR gyakornok munkatársat hosszútávra.

Feladatok:

  • Az ügyfél kérelmeinek és kérdéseinek teljeskörű kezelése időben
  • Meghatározott HR folyamatok következetes betartása
  • Személyügyi anyagok létrehozása és kezelése a vonatkozó jogszabályok és különböző irányelvek szerint
  • Belső dokumentációk készítése
  • Egyéb irodai teendők ellátása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • MS Excel és Word felhasználói szintű ismerete
  • Pontosság, precizitás
  • Kitűnő kommunikációs képesség
  • Munkaidő: heti 3 nap 4 órában

Amit kínálunk

  • Diákbér: bruttó 1429Ft/óra

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a regisztrációt követően.

Legyél Te a legaktívabb Mind-Diák!
Dolgozz nálunk minél többet, és a kitartó munkádért cserébe megjutalmazunk!
Részletek az alábbi linken: Link megjelenítése

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!