www.cvonline.hu

HR gyakornok (Zalaegerszeg)

  • A hirdetés 3 napja lejárt

Vas megyei partnerünk részére

HR gyakornokot

felveszünk!

A mi ajánlatunk:

  • Szakmai gyakorlat nemzetközi környezetben
  • Változatos munkavégzés
  • A HR különböző területeinek (toborzás, létszámgazdálkodás, személyzetfejlesztés, munkaügy) megismerése és támogatása
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Részvétel szakmai projekt munkákban
  • Lehetőség egy nemzetközi vállalatnál való elhelyezkedésre
  • Innovatív és fiatalos szakmai környezet

Az Ön képességei:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok, hallgatói jogviszonyigazolás
  • Érettségi
  • Angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és szervezési készségek
  • Nyitottság a tréningekre és a szakmai fejlődésre
  • Határozott, megbízható, nyitott személyiség
  • Kezdeményezőkészség, eredményorientáltság, rendszerszemlélet és gyakorlatias hozzáállás
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat (gyakorlat, diákmunka) vagy külföldi tanulmányok előnyt jelentenek

Munkaidő egyeztetés alapján heti 3-5 nap.

Jelentkezéshez küld el fényképes önéletrajzodat alenti e-mail címre.

Helyek Vas
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás > Hr asszisztens, Személyzeti munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol