www.cvonline.hu
HR gyakornok - Újhartyán (Referenciaszám: PJ4427)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.07.30.
Jelentkezési határidő: 2016.08.04.
Hirdetés azonosító: 1035379
lejárt

Újhartyáni partnercégünk megbízásából keresünk diákokat az alábbi pozícióba:

HR gyakornok

Feladatok:
- A HR koordinátor napi munkájának adminisztratív támogatása
- Foglalkoztatással kapcsolatos adminisztráció (szerződések nyomtatása, kilépők munkaviszony megszűntetése dokumentáció)
- Amunkaügyi folyamatok működtetése és fejlesztése, a tárolt adatok rendszeres ellenőrzése és napra készen tartása
- HR-t támogató rendszerekben történő adminisztráció
- Személyügyi dokumentációk kezelése (Irattározási feladatok)
- Részvétel és adminisztrációs támogatás a HR projektekben

Elvárások:
- Aktív/passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Érdeklődés a HR iránt
- Heti minimu 16 óra vállalása hétköznapokon

- Pontosság, precizitás
- MS Office magabiztos ismerete
- Strukturált munkavégzés, rendszerszemléletű hozzáállás
- Csapatjátékos attitűd

Amit megbízónk kínál:
- Tapasztalatszerzés multinacionális környezetben

- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör
- Bejárás támogatása

Munkavégzés helye: Újhartyán

Kérjük, magyar nyelvű, önéletrajzod csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.