www.cvonline.hu

HR gyakornok (toborzás, kiválasztási területen)

  • A hirdetés 975 napja lejárt

Magyarország több megyéjében jelen lévő HR tanácsadó cég keres gyakornok kollégát budapesti irodájába.

Faladatod lesz:

  • felkutatni a jelölteket állásportálokon, közösségi médiákban, saját adatbázisukban
  • ha találtál potenciális pályázót, vele telefonon egyeztetned kell majd, például arról, hogy mikor jön be interjúra, miért érdekli a munka
  • he bejött interjúra, Neked fogadnod kell majd, kitöltetni vele a szükséges papírokat, teszteket, kérdőíveket, amiket fel is tudsz majd dolgozni
  • az interjúkon a tanácsadók mellett pedig sokat fogsz jegyzetelni
  • a sok információt, amit összegyűjtesz, le is kell majd adminisztrálnod

Elvárás

  • hogy tudj kiválóan kommunikálni a jelöltekkel magyarul
  • angolul pedig középfokon (ha más nyeleket is beszélsz, az csak előnyödre válik)
  • legyél precíz és pontos, nyitott és proaktív

Amit nyújtunk

  • megtanítunk jó sok folyamatra a kiválasztásban
  • velünk fogsz interjúkat tartani
  • leigazoljuk főiskolád/egyetemed felé a szakmai gyakorlatodat
  • jó hangulatban dolgozhatsz, szép irodában, és ha nincsen kedved reggel kikelni az ágyból  nálunk a home office is opció
Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Gyakornok
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér- és TB ügyintéző - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Minőségirányítási mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Gyártástervező

Trenkwalder Kft

Gyártó partnercégünk számára keresünk munkatárs...
Tolna, Tolna