www.cvonline.hu

HR gyakornok (toborzás és kiválasztás területen)

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 912989

Feladatok:
  • Toborzás-kiválasztási folyamat aktív támogatása
  • Önéletrajz-adatbázis kezelése
  • Jelöltek direkt megkeresése és telefonos előszűrése
  • Állásinterjúk leszervezése, jelöltekkel való kapcsolattartás
  • A Bosch toborzási rendezvényeiben való aktív szerepvállalás
  • Adminisztráció, statisztikák készítése
  • Projekt munkákban való aktív részvétel
Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton
  • HR szakirány előnyt jelent
  • társalgási szintű angol és/vagy német nyelvismeret
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • kiváló kapcsolatteremtési és kommunikációs készség
  • pro-aktivitás, önállóság, precizitás, magabiztosság,
  • legalább heti 4 nap munkavégzés
  • legalább 6 hónapos gyakornoki idő vállalása
Amit kínálunk:
  • gyakornoki fizetés
  • útiköltség támogatás
  • tanfolyamokon való részvételi lehetőség (IT és nyelvtanfolyamok)
  • világszínvonalú technológia
  • fiatal, dinamikus csapat
  • korszerű környezet
Munkavégzés helye:
  • Hatvan
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Legalább heti 4 nap munkavégzés (hétfőtől-péntekig 08:00-16:30 között)
  • Legalább 6 hónapos gyakornoki idő vállalása
Kapcsolat:
Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődésedet küldd el fényképes angol és magyar önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése e-mail címen. E-mailed tárgya legyen: RB_HR_trainee