www.cvonline.hu

HR Gyakornok teljes munkaidőben (pénzügyi területre)

  • A hirdetés 1345 napja lejárt
  • Szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni?
  • Minden másnál jobban érdekel a jelölt felkutatás és a fejvadászat?
  • Szeretnél változatos, kihívásokkal teli munkát végezni?

A Kelly Services immár 66 éve a munkaerő-közvetítés és kölcsönzés egyik meghatározó vállalata több, mint 30 országban 2700 irodával. Világszerte kínálunk eredményes munkaerő-kiválasztási és közvetítési szolgáltatásokat, és ügyfeleink között tudhatjuk a Fortune magazin által összeállított, az 500 legjelentősebb amerikai társaságot bemutató listán szereplő vállalkozások 95%-át.

Budapesti irodánkba keresünk

HR Gyakornokot pénzügyi területre

teljes munkaidőben, 3 hónapra (hosszabbítási lehetőséggel).

Feladatok:
  • Interjú alanyok felkutatása
  • Interjúk szervezése
  • A napi munkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztráció
  • A munkatársak tevékenységének aktív támogatása
  • Betekintés a cég mindennapi életébe, különböző folyamatok áttekintése és megismerése
Elvárásaink:
  • Minimum 1-1 félév pénzügy-számviteli egyetemi vagy főiskolai előtanulmány
  • Folyékony angol nyelvtudás elengedhetetlen
  • HR érdeklődés (elsősorban tanácsadói HR)
  • Proaktív, rugalmas személyiség

Előnyt jelent:

  • Folyamatban lévő egyetemi vagy főiskolai tanulmányok gazdasági területen
Amit kínálunk:
  • Betekintés egy nemzetközi tanácsadó iroda napi munkájába
  • Tanulási, tapasztalatszerzési, konzultációs lehetőség
  • Teljes munkaidő
  • Kedvező juttatások
  • Hosszútávú karrier lehetőség

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.