www.cvonline.hu

HR gyakornok (Szeged)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 978603

Saját csapatunkba, a szegedi irodába keresünk gyakornokot az alábbi feltételekkel:
Feladatok:

  • Ügyfélszolgálat segítése a szegedi irodánkban
  • diákirányításban való segítség
  • interjú időpontokra illetve csoportos tájékoztatókra időpont egyeztetés
  • munkaügyi adminisztrációban való segítés
  • jelentkezők adatbázisba való regisztrálása

Elvárások:
  • aktív vagy passzív hallgatói jogviszony (nappali tagozaton)
  • munkaügyi vagy HR-es tanulmányok folytatása
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word)
  • önálló munkavégzés, határozott kiállás
  • heti minimum 15-20 munkaóra vállalása

Juttatások:
  • bruttó 680 Ft-os órabér
  • munkaügyi és HR-es szakmai fejlődési lehetőség
  • referencia adása
  • kellemes munkakörülmények, jó hangulat

Előnyök:
  • angol vagy német nyelvismeret

Egyéb kapcsolati információk:
  • Jelentkezni személyesen a szegedi irodánkban (Zászló u. 4.) vagy az alábbi e-mail címen tudsz szakmai önéletrajzoddal:

Kategória
Régió
Somogy