www.cvonline.hu

HR Gyakornok (Részmunkaidő)

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.06.23.
Jelentkezési határidő: 2016.07.05.
Hirdetés azonosító: 1016894
lejárt

HR Gyakornok pozícióba keresünk aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákot 25-30 órában Tanácsadóink munkájának támogatására a HAYS globális munkaerő-toborzó / fejvadász cég budapesti irodájába.

HR Gyakornokként szeretnénk bevonni a nemzetközi ügyfeleink által kiadott projektek lebonyolításába:
- a felmerülő igények megértésével
- a jelöltek adatbázisból történő felkutatásával és találkozók szervezésével
- a napi működésünk adminisztratív feladatainak ellátásával tudsz nekünk segíteni
- Sok esetben kapnál megbízást piackutatásra, fejvadászatra és a bejelentkező pályázókkal történő kapcsolattartásra.
 - Idővel szeretnénk jobban bevonni a projektekbe, ezzel nagyobb felelősségi köröket biztosítva és hosszú távon felkészíteni a tanácsadói munkára a csoporton belül a tanulmányaid befejezését követően

Olyan hallgatók jelentkezését várjuk:
- akik még legalább 1 év aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkeznek
- folyékonyan beszélnek angolul
- szeretnek emberekkel kommunikálni
- készségesek és tudják képviselni egy világvezető cég arculatát, illetve értékeit.
- Szívesen várjuk jelentkezésed, amennyiben hosszú távon érdekel a HR tanácsadói munka vagy az értékesítési tevékenység és örömmel csatlakoznál cégünk folyamatosan bővülő csapatához

Amit ajánlunk:
- Egy nemzetközi világvezető cég szakmaiságát és tréning programjait
- Hosszú távú karrierlehetőséget, sales / HR területen
 - Csapatépítő és ösztönző programokat
- Modern irodát Budapest szívében, egyedi kilátással a városra

Amennyiben érdekesnek találod a lehetőséget, kérlek jelentkezz a honlapunkon keresztül, vagy küldd el az angol nyelvű Önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése-ra

Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr