www.cvonline.hu
HR gyakornok / Researcher
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2017.01.25.
Jelentkezési határidő: 2017.01.26.
Hirdetés azonosító: 1080913
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Egyetemre/ főiskolára jársz, és szeretnéd az elméleti tudásodat átültetni a gyakorlatba?
Érdekel a HR és azon belül a toborzás és kiválasztás?
Szeretnéd gyakorlati idődet valódi munkával tölteni egy jónevű és nagy múltú személyzeti tanácsadó cégnél?
Akkor ne várj tovább! Jelentkezz a GRAFTON csapatába!
Budapesti irodánkba keresünk aktív hallgatói jogviszonyú gyakornokot az alábbi lehetőségre:

Feladatok:
- A tanácsadói csapat munkájának teljes körű támogatása
- Potenciális jelöltek felkutatása kreatív módszerekkel
- Beérkező önéletrajzok válogatása, kezelése, feldolgozása
- Adatbázisok szűrése: belső saját fejlesztésű adatbázis, külső CV adatbankok
- Általános adminisztrációs feladatok
- Bármilyen ad-hoc jelleggel felmerülő operatív feladat ellátása

Követelmények
- Folyamatban lévő vagy épp befejezett felsőfokú tanulmányok
- Toborzás kiválasztás / HR szakma iránti érdeklődés
- Finance/Sales/HR terület iránti érdeklődés
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office alkalmazások)
- Pozitív, nyitott proaktív személyiség
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességek
- Angol nyelvtudás

- Kiváló tapasztalatszerzési lehetőség a kiválasztási folyamatokban
- Cégünknél eltöltött gyakorlati idő igazolása, igény esetén konzultáció, szakmai támogatás a szakdolgozat írásában
- Kiemelkedő teljesítmény esetén csatlakozás a cég utánpótlás programjába