www.cvonline.hu
HR gyakornok / Researcher (Finance területen)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.11.13.
Jelentkezési határidő: 2015.11.17.
Hirdetés azonosító: 990687
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Egyetemre/ főiskolára jársz, és szeretnéd az elméleti tudásodat átültetni a gyakorlatba?
Érdekel a HR, pénzügy és azon belül a toborzás és kiválasztás?
Szeretnéd gyakorlati idődet valódi munkával tölteni egy jónevű és nagy múltú személyzeti tanácsadó cégnél?
Akkor ne várj tovább! Jelentkezz a GRAFTON Recruitment Kft. csapatába!
Budapesti irodánkba keresünk aktív hallgatói jogviszonyban álló fiatalokat az alábbi szakmai gyakorlati lehetőségre:

Feladatok:
- A pénzügyi tanácsadói csapat munkájának teljes körű támogatása
- Potenciális jelöltek felkutatása kreatív módszerekkel
- Beérkező önéletrajzok válogatása, kezelése, feldolgozása
- Adatbázisok szűrése: belső saját fejlesztésű adatbázis, külső CV adatbankok
- Általános adminisztrációs feladatok
- Bármilyen ad-hoc jelleggel felmerülő operatív feladat ellátása

Időtartam: 6 hét, további karrierlehetőségekkel
Bérezést a gyakornoki program idejére nem tudunk biztosítani.

Követelmények
- Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
- Toborzás kiválasztás / HR szakma iránti érdeklődés
- Finance terület iránti érdeklődés
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office alkalmazások)
- Pozitív, nyitott proaktív személyiség
- Kitartó, dinamikus, magabiztos hozzáállás
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességek
- Angol nyelvtudás

- Kiváló tapasztalatszerzési lehetőség a kiválasztási folyamatokban
- Cégünknél eltöltött gyakorlati idő igazolása, igény esetén konzultáció, szakmai támogatás a szakdolgozat írásában
- Kiemelkedő teljesítmény esetén csatlakozás a cég utánpótlás programjába