www.cvonline.hu

HR gyakornok (rehabilitációs területre)

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 548033

XIV. kerületi központi irodánkba keresünk az alábbi munkakörbe munkatársat:

Feladatok:
  • A megváltozott munkaképességű munkavállalókkal kapcsolatban:
  • adatbázis karbantartás (adatrögzítés, adat-frissítés, ellenőrzés)
  • jelenléti ívek kezelése
  • hirdetések kezelése (hirdetés-írás, feladás)
  • jelentkezők előszűrése (CV szűrés, telefonos interjúztatás)
  • szervezési feladatok (időpont-egyeztetés, munkavállalói kapcsolattartás)
  • egyéb adminisztráció.
Elvárások:
  • folyamatban lévő tanulmányok HR szakirányon
  • MS Office ismeret (Word, Excel, Outlook)
  • NEXON ismeret ELŐNYT jelent!
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
Amit kínálunk:
  • időszakos vagy hosszú távú munkalehetőség egy biztos háttérrel rendelkező cégnél,
  • fiatalos csapat,
  • változatos munkakör,
  • szakmai segítség szakdolgozat elkészítéséhez.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: heti 20 óra rugalmas beosztással megbeszélés szerint, hétfő - péntek 9:00-17:30 óra között (XIV.ker.)
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképpel ellátott önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül a gyakornok jeligével. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.

Kategória
Humán erőforrás
Régió